Kodak Moments

Są takie chwile, w których dałoby się wszystko, ale to WSZYSTKO,  tylko aby mieć akurat w danej chwili aparat w ręku.
Kodak_Kodakchrom_64_KB

Przez ostatnie 24h miałam aż dwie takie chwile.

Pierwsza miała miejsce przy wczorajszym obiedzie.

Siedzimy sobie w ogrodzie, dookoła nas przyroda pokazuje jaka potrafi być magiczna. Wielka czereśnia daje nam kojący cień, z każdej strony ptaki grają w pięknej synchronii, serwując nam naturalną orkiestrę. Pobliski grill, węgiel i dym tworzą ten wyjątkowy klimat, tak dobrze kojarzący nam się z wakacjami.I nagle rozlega się trzask i Pan Ojciec ląduje na ziemi, a dokładnie na kupce, która kiedyś była krzesłem ogrodowym. A jego mina, boże BEZCENNA !!!

Druga działa się dziś rano.
Włączam Mel B, przy której wytrwale rzeźbię swą figurę (licząc, że moje uda przestaną się stykać). Pod przymusem Pan Ojciec ćwiczy ze mną. Obserwująca nas babcia przyłącza się, aby pokazać, że mając … (tu cenzura) lat, też można ćwiczyć ATB. Pomiędzy nami, na kocu leży Chibi, która nie jako też ćwiczy unoszą nóżki i główkę (niemowlęce brzuszki 😉 ),kątem oka widzę, iż patrzy na mnie, na Pana Ojca i babcie…po czym wybucha śmiechem. Oczywiście wszyscy przestajemy ćwiczyć i patrzymy co tam ją tak rozbawiło, patrzymy na siebie i też zaczynamy się śmiać.
Leżą na podłodze, wśród zabawek, opakowania od pampersów i przy wtórze Mel B ” It’s burning OMG I am praying now!!!!„, w pidżamach 3 stare pryki i ć(k)wiczą. Tylko im fotę zrobić.

A jak u was często są Kodaka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s